Ośrodek Wypoczynkowy

Ośrodek Wypoczynkowy „Sabat” w Lubiatowie.

Ośrodek Wypoczynkowy „Sabat” położony jest na obszarze 3,5 ha w kompleksie leśnym w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Sławskiego oraz wypływającej z tego jeziora rzeki Obrzycy w miejscowości Lubiatów k/Sławy w woj. Lubuskim.

Posiadamy własną, piękną, piaszczystą plażę wraz z kąpieliskiem. Dysponujemy pokojami 2, 3 i 4 osobowymi dla 120 osób oraz 3 i 4 osobowymi domkami kempingowymi z pełnym węzłem sanitarnym dla 30 osób. Posiadamy własną kuchnię z jadalnią na 100 osób, gdzie podawane są smaczne, tradycyjne polskie potrawy. Do dyspozycji Państwa jest również bezpłatny parking.

Lubiatów koło Sławy

Oferta Ośrodka Wypoczynkowego „Sabat” obejmuje:

  • wczasy zorganizowane i indywidualne
  • pobyty weekendowe
  • kolonie, obozy, zielone szkoły
  • szkolenia, imprezy integracyjne, pikniki dla firm
  • imprezy okolicznościowe, wesela, komunie, imieniny itp

PROSIMY O KONTAKT W SPRAWIE REZERWACJI
OŚRODEK WYPOCZYNKOWY NAD JEZIOREM SŁAWSKIM 
W LUBIATOWIE

TELEFON: +48 604 427 570
E-MAIL:sabat@sabat.info.pl

ADRES: OSIEDLE LUBIATÓW 1, 67-416 KONOTOP


Prowadzimy działalność w zakresie organizowania imprez turystycznych na podstawie zezwolenia Wojewody Dolnośląskiego od 1995 r.

Jesteśmy zarejestrowani w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych ,Ministerstwa Sportu i Turystyki w Departamencie Turystyki pod nr ewidencyjnym 04878.

Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową o nr 03.346.391 udzieloną przez „AXA” Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. Jesteśmy członkiem Izby Turystki Rzeczypospolitej Polskiej.

You don't have permission to register